TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 24 marca 2019

2f

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                                            24 marca 2019   OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza Ewangelia przynagla nas do wkroczenia na drogę nawrócenia. Czas Wielkiego Postu stwarza ku temu wiele niepowtarzalnych okazji – jest bowiem czasem łaski od Pana.

1. W poniedziałek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

1. Zapraszamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach: Drogi krzyżowej w piątki o godz. 1630 oraz Gorzkich żali w niedzielę o godz. 1630.

1. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w 4 Niedzielę Wielkiego Postu 31 marca – 02 kwietnia 2019r. Nauki wygłosi dla nas Ks. Dr Karol Sokołowski, Notariusz Sądu Biskupiego w Ełku. Módlmy się aby wiele serc odnalazło drogę przykazań Bożych.

1. Wszystkim, którzy chcieli wesprzeć poszkodowanych w pożarze we wsi Jelemiste składając                                 w zeszłą niedzielę ofiarę pieniężną na tacę  jako- „Darowizna dla rodziny Truszkowskich” składam serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać. Zebrana kwota to 4 030.- zł. NPL. Zostało wpłacone na konto poszkodowanych w pożarze.
  2. Dziękuję  rodzinom ze Zdrębów  za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.                W tym tygodniu poproszę rodziny  ze Zdrębów.  Bóg zapłać.
  3. Niech Boże błogosławieństwo i życzliwość najbliższych towarzyszą solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.

1. Życzę Błogosławionej niedzieli i smacznego obiadu