SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 24 lutego 2019

7

SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                         24 lutego 2019 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.

1. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w piątek w godz. 16 30. Podczas Mszy Świętej o godz. 17 00 będziemy przepraszali za wszystkie grzechy wobec Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1. Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej zapraszamy w sobotę na Mszę Świętą o godz. 17 00.

1. Kapłańskie odwiedziny chorych z Komunią św. w piątek od godz. 9 00.

1. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny. Po Mszy Świętej wieczornej odśpiewamy „Boże, coś Polskę”, zawierzając przyszłość Polski Bożej opiece.

1. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy obfitych Bożych darów i wielu znaków ludzkiej miłości.

1. Dziękuję  rodzinom z  Starego Skazdubu  za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii. W tym tygodniu poproszę rodziny  z  Skazdubu Nowego.  Bóg zapłać.
  2. Życzę Błogosławionej niedzieli i smacznego obiadu.