PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY 19 maja 2019

Clipboard01

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY                                                                      19 maja 2019

1. Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza.

1. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy do modlitwy codziennie wieczorem o godz.1630.

1. Dziękuję  Rodzicom Dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej  za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii, skoszenie trawy.                           W tym tygodniu poproszę rodziny z Małych Borawskich. Bóg zapłać.

1. Wstawiennictwu Pani Loretańskiej polecamy wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.

Życzymy Błogosławionej niedzieli i smacznego obiadu.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

• 24 V – Najświętsza Maryja Panna, Wspomożycielka Wiernych, Dzień modlitwy za Kościół w Chinach.

BIAŁY TYDZIEŃ

(20 – 24. 05. 2019) – godz. 16.30

• 05. – PONIEDZIAŁEK – intencja i przyjęcie Komunii św.
  • za Rodziców i Rodzeństwo – /różaniec/
  • 05 – WTOREK – intencja i przyjęcie Komunii św. za nauczycieli – /pamiątki, książeczki/
  • 05 – ŚRODA – intencja i przyjęcie Komunii św. za Babcie, Dziadków, chorych i samotnych.
  • 05 – CZWARTEK –za papieża Franciszka,
  • misjonarzy i dzieci na
  • 05 – PIĄTEK – za kolegów i koleżanki
  • oraz za siebie o wytrwanie w dobrym.
  • Złożenie przyrzeczeń abstynenckich.
  • Pierwsze piątki miesiąca, /dzieci otrzymają
  • pamiątki pierwszo piątkowe./