DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 25 sierpnia 2019

_515

DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU       25 sierpnia 2019

1. Ostania niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach. Pamiętajmy o uwielbieniu dobrego Boga w naszych osobistych modlitwach.

1. W poniedziałek przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza Święta o godz. 17oo.

1. Dziękuję  Rodzinom  z Kamionki Poprzecznej za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii.  Bóg zapłać. W tym tygodniu poproszę rodziny                           z  Kamionki Nowej. Bóg zapłać.

1. Solenizantów i jubilatów tygodnia powierzamy opiece Matki Bożej Częstochowskiej.

1. Życzę błogosławionej niedzieli i smacznego obiadu

1. W minionym tygodniu do Domu Ojca powołany został +Stanisław Plaga. Wieczny odpoczynek…

• 26 VIII – Matka Boża Częstochowska,
  • 27 VIII – św. Monika (331-387), matka i orędowniczka nawrócenia św. Augustyna, patronka matek i wdów,
  • 28 VIII – św. Augustyn (354-430), biskup, Doktor Kościoła, filozof, chrześcijański pisarz, teolog łaski,
  • 29 VIII – św. Jan Chrzciciel w tajemnicy męczeńskiej śmierci.